ثبت برند


مزایای ثبت برند

ثبت برند موجب خواهد شد محصولات شما از دیگر شرکتها و یا اشخاص متمایز شود و مخاطبین و مصرف کنندگان می توانند کالای شما را از دیگر کالاها تفکیک کنند.
دی-17-1399
بیشتر

برند چیست ؟

برندی که خوب و حرفه ای می باشد ارزش و منفعت های معینی را به منظور مخاطبان خودش تعریف می نماید در این مقاله به تعریفی از برند می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.
دی-15-1399
بیشتر

چگونه برند ثبت کنیم ؟

زمانی که برند یانتخاب می نمایید اولین سوال که چگونه برند ثبت کنیم ؟ در این مقاله به مطالعه مطالب مفید در این زمینه بپردازید.
دی-10-1399
بیشتر

ثبت برند مواد غذایی در کرج

شرکت ها و کارخانجات فعال در حوزه غذایی کشور و در شهر کرج اغلب به ثبت یک برند و یا علامت تجاری بسنده نمی کنند و با توسعه فعالیت های خود و تعریف طبقات برند خود هر روز برندی جدید برای خانواده جدید خود در بازار معرفی می کنند.
آذر-8-1399
بیشتر

مدارک ثبت برند

ثبت علامت تجاری اختیاری می باشد و فقط در برخی از موارد دولت ثبت آن را اجبار کرده است.مدارک ثبت برند در این مقاله آورده شده است
آبان-26-1399
بیشتر

راهنمای ثبت برند

ثبت برند باعث جلوگیری از سواستفاده ی متقلبان می شود و از عرضه ی کالاهای مشابه توسط اشخاص ثالث تحت علائم تجاری که عین یا به طریق گمراه کننده ای مشابه علامت تجاری دیگری هستند جلوگیری به عمل می آورد.
آبان-19-1399
بیشتر

مدارک ثبت برند در کرج

از ملزومات ثبت برند در کرج تهیه و آماده سازی و ارائه مدارک اصلی و ترجیحأ برابر اصل مستندات آن فعالیت می باشد .در این مقاله از مدارک مورد نیاز ثبت برند در کرج اطلاعات لازم را کسب نمایید.
آبان-12-1399
بیشتر

مزایای ثبت برند در کرج

برند در کرج وسیله ای می باشد که به منظور معرفی و شناساندن کیفیت جنس محصول در بازار رقابت کاربرد دارد که به خریدار کیفیت و مرغوبیت محصول را ضمانت می نماید.
مهر-22-1399
بیشتر

نقل و انتقال برند در کرج

وقتی صحبت از نقل و انتقال برند در کرج به میان می آید منظور از نقل و انتقال برند همان خرید و فروش برند در کرج می باشد که توافق طرفین خصوصا صاحب علامت برای نقل و انتقال برند از الزامات و ضروریات می باشد.
تیر-15-1399
بیشتر

مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-17-1398
بیشتر

نحوه استعلام برند قبل از ثبت

در این مقاله به نحوه استعلام برند قبل از ثبت پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-11-1398
بیشتر

ثبت برند لبنیات در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ثبت برند لبنیات در کرج پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-8-1398
بیشتر

مدارک لازم جهت ثبت برند در کرج

برای آن که برندی در کرج به ثبت برسد مالکان برند که می توانند اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی باشند بایستی مدارکی را به شرح ذیل آماده و اسکن نمایند.در این مقاله به مدارک لازم جهت ثبت برند در کرج پرداخته شده است.
اردیبهشت-4-1398
بیشتر

تفاوت آرم و لوگوی تجاری در کرج

لوگو یک عنوان به شکل ها و صورت های مختلف گرافیکی می باشد که طراحی این شکل ها وابسته به سلیقه و طراحان گرافیک دارد.آرم در کرج یک عنوان گرافیکی نمی باشد بلکه تنها یک نشانه و یا تصویر گرافیکی یا ساده است
فروردین-26-1398
بیشتر

خرید و فروش برند در کرج

با توجه به قانون ، برند در کرج قابلیت نقل و انتقال را دارد در این مقاله از نوع مراحل خرید و فروش برند در کرج اطلاعات مفیدی را مطالعه نمایید.
فروردین-22-1398
بیشتر

سرعت و دقت بالا

وکیل ثبت برند

 

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  برگزاری همایش

  برگزاری همایش دو روزه توسعه ابزارهای الکترونیک در راستای بهبود فضای کسب و کار ویژه روسای ثبت شرکتهای استانها

 • 21 فروردین

  ثبت سامانه ای

  راه اندازی سامانه ثبت شرکتها در سایت اداره ثبت شرکتها

آخرین نظرات کاربران

 • ابوالفضل نوروزی

  باسلام. سپاس از مشاوره ی وکلای ثبت شرکتها

 • سعید احمدی راد

  میتوان گفت بهترینوکلای شهر کرج در مجموعه ی شما قرار دارند.