ثبت برند


مزایای ثبت برند در کرج

برند در کرج وسیله ای می باشد که به منظور معرفی و شناساندن کیفیت جنس محصول در بازار رقابت کاربرد دارد که به خریدار کیفیت و مرغوبیت محصول را ضمانت می نماید.
مهر-22-1399
بیشتر

نقل و انتقال برند در کرج

وقتی صحبت از نقل و انتقال برند در کرج به میان می آید منظور از نقل و انتقال برند همان خرید و فروش برند در کرج می باشد که توافق طرفین خصوصا صاحب علامت برای نقل و انتقال برند از الزامات و ضروریات می باشد.
تیر-15-1399
بیشتر

مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-17-1398
بیشتر

نحوه استعلام برند قبل از ثبت

در این مقاله به نحوه استعلام برند قبل از ثبت پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-11-1398
بیشتر

ثبت برند لبنیات در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ثبت برند لبنیات در کرج پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-8-1398
بیشتر

مدارک لازم جهت ثبت برند در کرج

برای آن که برندی در کرج به ثبت برسد مالکان برند که می توانند اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی باشند بایستی مدارکی را به شرح ذیل آماده و اسکن نمایند.در این مقاله به مدارک لازم جهت ثبت برند در کرج پرداخته شده است.
اردیبهشت-4-1398
بیشتر

تفاوت آرم و لوگوی تجاری در کرج

لوگو یک عنوان به شکل ها و صورت های مختلف گرافیکی می باشد که طراحی این شکل ها وابسته به سلیقه و طراحان گرافیک دارد.آرم در کرج یک عنوان گرافیکی نمی باشد بلکه تنها یک نشانه و یا تصویر گرافیکی یا ساده است
فروردین-26-1398
بیشتر

خرید و فروش برند در کرج

با توجه به قانون ، برند در کرج قابلیت نقل و انتقال را دارد در این مقاله از نوع مراحل خرید و فروش برند در کرج اطلاعات مفیدی را مطالعه نمایید.
فروردین-22-1398
بیشتر

مزایای ثبت برند در کرج چیست؟

اشخاصی که علامت خود را به ثبت نرسانند نمی توانند از استفاده اشخاص دیگر از آن علامت جلوگیری کنند و به این جهت کلیه تجار و موسسات تجاری، برای حفظ علامت خود از تقلید و تقلب ، علایم خود را به ثبت می رسانند برای کسب اطلاعات بیشتر مطالب ذیل را مطالعه نمایید.
فروردین-19-1398
بیشتر

راهنمای ثبت برند

ثبت برند باعث جلوگیری از سواستفاده ی متقلبان می شود و از عرضه ی کالاهای مشابه توسط اشخاص ثالث تحت علائم تجاری که عین یا به طریق گمراه کننده ای مشابه علامت تجاری دیگری هستند جلوگیری به عمل می آورد.
اسفند-21-1397
بیشتر

لوگو چیست؟

به دلیل رقابت های بسیار زیادی که در موضوع های مختلف و تجاری در میان انواع شرکت های داخلی و خارجی وجود دارد بهترین راه حل این است که برند یا لوگو به ثبت رسانیده شود
اسفند-16-1397
بیشتر

ثبت برند مواد غذایی در کرج

شرکت ها و کارخانجات فعال در حوزه غذایی کشور و در شهر کرج اغلب به ثبت یک برند و یا علامت تجاری بسنده نمی کنند و با توسعه فعالیت های خود و تعریف طبقات برند خود هر روز برندی جدید برای خانواده جدید خود در بازار معرفی می کنند.
اسفند-15-1397
بیشتر

ثبت برند حقوقی در کرج

رند نشانی است که قادر است کالاهای تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط یک شخص/بنگاه را از کالاها یا خدمات سایر بنگاه‌ها با اشخاص متمایز نماید.برند در دوشیوه می تواند به ثبت برسد که ما در این مقاله برآنیم تا درمورد ثبت برند حقوقی در کرج مطالبی را ارائه نماییم.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه نمایید.
اسفند-12-1397
بیشتر

ثبت برند حقیقی در کرج

تمامی اشخاص حقیقی در کرج با عنایت به نوع فعالیت خود می توانند برای کالایی که مورد نظر خود می باشد درحوزه ی فعالیت خود نام و برند حقیقی انحصاری انتخاب کند و آن را به ثبت برساند
اسفند-4-1397
بیشتر

استعلام برند در کرج

با توجه به وجود قوانین و مقرراتی که در ایران و کشورهای خارجی برای ثبت برند و علائم تجاری مقرر شده، ثبت علامت مستلزم رعایت این قوانین بوده که در عین حال همه برندها و علائم قابل ثبت نمی باشند.
بهمن-27-1397
بیشتر

سرعت و دقت بالا

وکیل ثبت برند

 

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  برگزاری همایش

  برگزاری همایش دو روزه توسعه ابزارهای الکترونیک در راستای بهبود فضای کسب و کار ویژه روسای ثبت شرکتهای استانها

 • 21 فروردین

  ثبت سامانه ای

  راه اندازی سامانه ثبت شرکتها در سایت اداره ثبت شرکتها

آخرین نظرات کاربران

 • ابوالفضل نوروزی

  باسلام. سپاس از مشاوره ی وکلای ثبت شرکتها

 • سعید احمدی راد

  میتوان گفت بهترینوکلای شهر کرج در مجموعه ی شما قرار دارند.