از جمله خواسته های مهم در اقتصاد و اجتماعی شدن شرکت ها ثبت برند و علامت تجاری برای اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.برند را جهت معرفی و شناسایی محصولات و کالا ها انتخاب نمایید این برند نشان دهنده و جهت شناسایی استفاده می شود.

در نتیجه ثبت قانونی برند ضمانتی بر موفقیت و پیشرفت و افزایش کسب وکار می باشد . زمانی که ثبت برند خود را انجام نداده باشید . این امکان وجود دارد که توسط افراد سود جو کپی برداری شود و مطمئنأ با شکت کاری روبرو می شوید . در نتیجه با ثبت آن می توانید مورد حمایت قانونی قرار گرفته و با این افراد توسط قانون برخورد کنید.

سپس با روند ثبت برند خود می توانید پا به عرصه بازار گذاشته و محبوبیت و معروفیت در بین مصرف کننده پیدا کنید . در نتیجه کلیه فعالان اقتصادی جهت افزایش و رونق و بهبود و ارتقا کسب و کار خود ثبت برند خود را در اولویت قرار دهند . ثبت برند در اداره سازمان مالکیت صنعتی صورت می گیرد . در نتیجه پس از اتمام مراح می توانید برند خود را  از طریق تبلیغات و رسانه به مردم و عموم شناسایی کنید . به همین منظور می توانید با ثبت آنلاین و یا ثبت اینترنتی برند عملیات ثبت را انجام دهید.

در نتیجه اقدامات ثبت برند بهتر است مشخص کنید که برند انتخابی شما مختص شما و انتخاب آن به طور ماهرانه و نوین انجام شده است و از خلاقیتی جدید استفاده شده و کپی برداری نیست برای متوجه شدن این موضوع بهتر است استعلام از برند خود بگیرید که آیا متقاضیان دیگری قبل از شما مشابه برند شما را به ثبت نرسانده باشند.

مزایای استعلام آنلاین برند

 1. از تکرار بودن پیشگیری می کند.
 2. از اتلاف وقت و هزینه های ثبت جلوگیری به عمل می آید.
 3. عدم تشابه با برند رقبا.
 4. آشنایی با رقبا در طبق کاری خود.

 مدارک مورد نیاز جهت ثبت آنلاین برند

شخص حقیقی

 1. رونوشت شناسنامه.
 2. رونوشت کارت ملی
 3. رونوشت کارت بازرگانی در صورتی که از حروف غیرفارسی استفاده شده باشد.
 4. رونوشت مجوز فعالیت از قبیل جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادرشده از سازمان های نظارتی و حاکمیتی دولتی.

شخص حقوقی

 1. رونوشت  شناسنامه.
 2. رونوشت کارت ملی.
 3. رونوشت روزنامه ی  تاسیس و آخرین تغییرات شرکت از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد.
 4. رونوشت مجوز فعالیت از قبیل جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادرشده از سازمان های نظارتی و حاکمیتی دولتی.
 5. رونوشت کارت بازرگانی در صورتی که از حروف غیر فارسی استفاده شده باشد.

مراحل ثبت آنلاین برند

بعد از اینکه استعلامت برند به صورت کامل اخذ گردید  و نتیجه آن برای شما متقاضی مشخص شد ، در نتیجه باید ثبت برند خود را انجام دهید . اظهارنامه ثبت برند به صورت آنلاین انجام پذیر است . الزامی است مشخصات مالک برند و خود برند برای اداره مالکیت صنعتی که متصدی ثبت برند است ارسال گردد . بدین صورت که در ثبت آنلاین برند باید کلیه اطلاعات و مدارک درج و بارگذاری و سپس به مرجع ارسال گردد . سپس وارسی های کارشناسان بعد از 35 الی 45 روزکاری نتیجه اعلام می گردد .

مجموعه وکیل ثبت برند دارای کادری حرفه ای و متخصص در زمینه ثبت برند در کرج می باشند .

کارشناسان وکیل ثبت برند ادامه روال ثبت شما را انجام میدهند .بدین صورت که دو نوبت آگهی روزنامه رسمی در روزنامه قوه قضائیه کشور را پیگیری می کنند . چاپ این روزنامه به این علت است که در ثبت برند شما اگر معترضانی وجود دارند مشخص شوند و اعتارض خود را بیان کنند . در صورت عدم وجود معترض بر ثبت برند شما وکیل ثبت برند با مراجعهه حضوری به مرجع ثبت اداره مالکیت صنعتی گواهینامه ثبت برند را اخذ نموده و برای شما ارسال می کنند .

هزینه ثبت برند آنلاین 

همان طور که می دانید ثبت برند مستلزم پرداخت هزینه هایی به مرجع می باشد . این هزینه های شامل حق الثبت برند و اخذ حمایت 10 ساله و هم چنین هزینه ثبت نام در روزنامه رسمی کشور که دو دومرحله امکان پذیر می باشد.

ثبت برند خود را به ما بسپارید . وکیل ثبت برند ، در خصوص ثبت برند و ثبت برند آنلاین و یا ثبت اینترنتی برند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از وکلا و کارشناسان زبده و با تجربه در خدمت شما متقاضیان گرامی می باشد.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

سرعت و دقت بالا

وکیل ثبت برند

 

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  برگزاری همایش

  برگزاری همایش دو روزه توسعه ابزارهای الکترونیک در راستای بهبود فضای کسب و کار ویژه روسای ثبت شرکتهای استانها

 • 21 فروردین

  ثبت سامانه ای

  راه اندازی سامانه ثبت شرکتها در سایت اداره ثبت شرکتها

آخرین نظرات کاربران

 • ابوالفضل نوروزی

  باسلام. سپاس از مشاوره ی وکلای ثبت شرکتها

 • سعید احمدی راد

  میتوان گفت بهترینوکلای شهر کرج در مجموعه ی شما قرار دارند.